Stavební úpravy hřiště

10. 10. 2014  |  Školní aktuality

Vážení rodiče, žáci, veřejnosti,

jistě jste zaznamenali ruch v našem školním venkovním areálu. Jsme rádi, že započala dlouho očekávaná rekonstrukce školního venkovního areálu, i když to přináší potíže při organizaci školního roku. Předpokládané dokončení stavby je naplánováno na jaro 2015, ale velice záleží na meteorologických podmínkách v průběhu zimy.

Podle projektu bychom po dokončení stavby měli začít využívat atletický ovál se čtyřmi dráhami, s doskočišti pro skok daleký i vysoký, plochy pro hody (koule, kriketový míček), velké fotbalové hřiště s umělým povrchem, kurty pro plážový i antukový volejbal, prolézačky a další vybavení pro žáky školní družiny, nový vchod na dopravní hřiště, nové zastřešení nad bývalým skate parkem, který by měl být upraven pro venkovní výuku a akce školy (besídky, akademie, přednášky, akce pro rodiče a žáky školy, aj.) Také by měla proběhnout celková rekultivace zeleně v celém areálu školy. Již nyní se všichni těšíme na nový areál.

Tímto vás chci požádat o trpělivost a pochopení, pokud se v průběhu stavby objeví nějaké organizační změny a omezení. O všem budete včas informováni prostřednictvím nástěnky ve vestibulu školy a webových stránek školy.

Zároveň vás upozorňuji, že celý sportovní areál je vzhledem k bezpečnosti žáků, rodičů i veřejnosti uzavřen a platí ZÁKAZ VSTUPU!

Mgr. Jana Fričová – ředitelka školy

Velikonoční vyrábění v 7.C

31. 3. 2023

Velikonoční svátky se blíží mílovými kroky a i my, zástupci 7. C a přípravné třídy Včeliček, jsme se přidali k přípravám na Velikonoční jarmark. Vyráběli jsme překvapení, která můžete vidět a koupit na našem „stánku“. Víc se rozepisovat nebudeme, přijďte na jarmark a vše uvidíte na vlastní oči. Žáci a žákyně Včeličky, 7. C a… Více