Vánoční florbalový turnaj

21. 12. 2017  |  Školní aktuality

19. a 20. 12. 2017 proběhl ve florbalové hale již 6. ročník tradičního školního Vánočního florbalového turnaje.

Florbalového turnaje se zúčastnilo 21 družstev z 1. stupně a 23 družstev z 2. stupně. V tělocvičnách školy ještě zvlášť probíhaly všestranné sportovní hry pro 1. ročník a turnaj ve vybíjené pro 2. ročník. Souboje byly nelítostné, ale odehrávaly se ve sportovním duchu. Všichni se snažili dosáhnout co nejlepšího výsledku.
A jak to dopadlo?
Všestranné sportovní hry 1. ročník – opičí dráha, slalom, žebřiny, přetahování na lavičce, přeskakování snožmo přes obruč, hod míčem na cíl. Vítězem byl každý účastník.
Vybíjená 2. ročník – vybíjená vypadala již skutečně jako vybíjená. Hurá! 1. místo 2.A, 2. místo 2.B, 3. místo 2.C.

Florbal

Kategorie 3. ročník – smíšená družstva. 1. místo 3.A, 2. místo 3.C, 3. místo 3.D.
Kategorie 4. – 5. ročník – dívky: 1. místo 5.C, 2. místo 4.C, 3. místo 5.D

– hoši: 1. místo 5.B, 2. místo 4.A, 3. místo 5.C
Kategorie 6. – 7. ročník – dívky: 1. místo 9.B, 2. místo 8.B, 3. místo

– hoši: 1. místo 7.A, 2. místo 7.B
Kategorie 8. – 9. ročník – dívky: 1. místo 7.B, 2. místo 7.A, 3. místo 6. A

– hoši: 1. místo 8.A, 2. místo 9.A, 3. místo 9.A

Odměnou pro vítěze byly medaile, diplom, ovoce, čokoláda… ale výsledky vůbec nebyly tím nejdůležitějším.
Celkově se podařilo zapojit 220 dětí ve florbalovém turnaji, 64 dětí z 1. ročníku a 69 dětí z 2. ročníku. Všichni prožili den plný sportu, dobré nálady… a již nyní se těší na další celoškolní akci.

Poděkování patří všem organizátorům tj. učitelům školy.

Vánoční jarmark na ZŠ Barrandov se blíží…

11. 11. 2022

Milí žáci, rodiče, kolegové, sousedé a všichni přátelé MŠ a ZŠ Barrandov. 22.11. proběhne na naší škole již tradiční Vánoční jarmark, který nás, doufejme, naladí na vánoční atmosféru. Celý předvánoční mumraj začne v 15 h před hlavním vchodem školy. A na co se můžete letos těšit? Jednotlivé třídy představí své kreativní výrobky s vánoční tématikou, pro labužníky… Více

8. 11. 2022