Informace pro rodiče

Platba

Žádáme rodiče dětí, které platí stravné složenkou, aby platbu hradili vždy do posledního dne v měsíci. Totéž platí i pro platící hotově u vedoucí ŠJ.

Číslo účtu školní jídelny: 99 88 99 02/5500

Přihlašování obědů přes internet

Obědy se přihlašují na: www.e-jidelnicek.cz.
Žák musí mít vlastní PIN, který obdrží u vedoucí školní jídelny.
(Bez vlastního PINu lze pouze do jídelníčku nahlédnout.)

Evidenční číslo naší jídelny: 11150

Odhlašování obědů

Odhlášky obědů přijímáme ráno do 8 hodin. Odhlásit oběd je možno osobně, telefonicky na tel. čísle 733643293 nebo e-mailem: jidelna@zsbarr.cz.

Identifikace strávníka a ztráta čipu

Každému strávníkovi je pronajat čip za cenu 173 Kč na celou dobu školní docházky. Po jejím ukončení žák (zákonný zástupce) ihned odevzdá neporušený čip a tato částka mu bude vrácena.

Při ztrátě čipu žák dostává lístečky u okénka. Pokud žák čip do týdne nenajde, musí zakoupit nový.

Výdej obědů

Výdej obědů je od 11:30 do 14:00 hodin, během nouzových opatření pouze do 13.30 h.

V době nemoci není nárok na odběr oběda. Rodiče musí oběd odhlásit. První den nemoci je možné odebrat oběd do jídlonosiče (nesmí být skleněné) pouze v době k tomu určené.

Výdej do jídlonosičů: 11:00–11:20 a 13:50–14:00, během nouzových opatření pouze od 11.00 h. do 13.30 h.

Všichni přihlášení strávníci jsou povinni každou nepřítomnost nebo ukončení stravování nahlásit vedoucí ŠJ, jinak jsou automaticky počítáni do stavu strávníků a jsou povinni neprojedené obědy uhradit!

Cena stravného (od 1.1.2020)

I. stupeň (7-10 let) 30,- Kč
II. stupeň (11-14 let) 32,- Kč
II. stupeň (nad 15 let) 34,- Kč
Děti MŠ 38,- Kč
Předškoláci 41,- Kč
Přípravný ročník ZŠ 40,- Kč
Cizí strávníci 73,- Kč

Ilona Kučerová (vedoucí školní jídelny) a ředitelka školy Mgr. Veronika Holíková

Distanční výuka

Vstup pro rodiče

Provozní doba školní jídelny na konci školního roku

25. 6. 2021

Vzhledem k úpravě času výuky z důvodu celoškolních “Her bez hranic” bude upravena provozní doba školní jídelny. V pondělí 28. a úterý 29. 6. : 11.00 – 13.30 h. Ve středu 30. 6. : 9.30 – 12.30 h. Více

Odborně tematické setkání s rodiči v rámci akce Pasování na čtenáře

22. 6. 2021

Milí rodiče! Zítra se uskuteční pasování na čtenáře 1. A a 1 C . Jistě se na tuto událost stejně jako my velmi těšíte. V rámci této akce jsme pro Vás připravili besedu na téma čtenářské gramotnosti a její podpory u Vašich dětí. Na besedě vystoupí Mgr. Šárka Kociánová, která vystudovala na Filozofické fakultě UK… Více

8.A získala 3. místo v literární kategorii soutěže Múzy na dálku! Gratulujeme!!!

22. 6. 2021

8. A si zaslouží velkou pochvalu! Jistě si vzpomínáte na kuriózní literární dílo, které společně vytvořili žáci a žákyně 8.A. Svoje dílo, pojmenované Zašifrovaná místa, posléze poslali do soutěže Múzy na dálku, kterou zorganizovala Městská část Praha 5.  Odborná porota ocenila 8.A 3. místem v literární kategorii. Žáci současně  získali speciální ocenění veřejnosti. Moc všem… Více