Informace pro rodiče

Platba

Žádáme rodiče dětí, které platí stravné složenkou, aby platbu hradili vždy do posledního dne v měsíci. Totéž platí i pro platící hotově u vedoucí ŠJ.

Číslo účtu školní jídelny: 99 88 99 02/5500

Přihlašování obědů přes internet

Obědy se přihlašují na: www.e-jidelnicek.cz.
Žák musí mít vlastní PIN, který obdrží u vedoucí školní jídelny.
(Bez vlastního PINu lze pouze do jídelníčku nahlédnout.)

Evidenční číslo naší jídelny: 11150

Odhlašování obědů

Odhlášky obědů přijímáme ráno do 8 hodin. Odhlásit oběd je možno osobně, telefonicky na tel. čísle 733643293 nebo e-mailem: jidelna@zsbarr.cz.

Identifikace strávníka a ztráta čipu

Každému strávníkovi je pronajat čip za cenu 173 Kč na celou dobu školní docházky. Po jejím ukončení žák (zákonný zástupce) ihned odevzdá neporušený čip a tato částka mu bude vrácena.

Při ztrátě čipu žák dostává lístečky u okénka. Pokud žák čip do týdne nenajde, musí zakoupit nový.

Výdej obědů

Výdej obědů je od 11:30 do 14:00 hodin.

V době nemoci není nárok na odběr oběda. Rodiče musí oběd odhlásit. První den nemoci je možné odebrat oběd do jídlonosiče (nesmí být skleněné) pouze v době k tomu určené.

Výdej do jídlonosičů: 11:00–11:20 a 13:50–14:00

Všichni přihlášení strávníci jsou povinni každou nepřítomnost nebo ukončení stravování nahlásit vedoucí ŠJ, jinak jsou automaticky počítáni do stavu strávníků a jsou povinni neprojedené obědy uhradit!

Cena stravného (od 1.1.2020)

I. stupeň (7-10 let) 30,- Kč
II. stupeň (11-14 let) 32,- Kč
II. stupeň (nad 15 let) 34,- Kč
Děti MŠ 38,- Kč
Předškoláci 41,- Kč
Přípravný ročník ZŠ 40,- Kč
Cizí strávníci 73,- Kč

Ilona Kučerová (vedoucí školní jídelny) a ředitelka školy Mgr. Veronika Holíková

Covid 19

Vstup pro rodiče

Prvních 14 dnů distanční výuky za námi, prázdniny před námi

23. 10. 2020

Vážení rodiče, milí žáci, máme za sebou prvních čtrnáct dnů distanční výuky. Bylo znát, že někteří mají natrénováno z jarního období a hladce vklouzli do další etapy výuky v době COVIDu. Všichni se snažíme přizpůsobit rychle se měnícím podmínkám výuky, studia, pracovního i rodinného života. Není to snadné pro nikoho z nás. Naše škola, stejně… Více

Sběr papíru dočasně přerušen

16. 10. 2020

Milí sběrači! Vzhledem k současné situaci rušíme  sběr papíru, který měl probíhat ve dnech 22. 10. a 23. 10. 2020. Mgr. Tomáš Nosek, Mgr. Zuzana Sýkorová Více

Nová organizace výuky od 14.10. do 30.10.

13. 10. 2020

Vážení rodiče, vzhledem k okolnostem si vás dovoluji informovat o nových, přísnějších opatřeních vlády,  týkajících se mj. také výuky a docházky do školy. Nová pravidla jsou platná do 1. 11. 2020, pak budou zveřejněna nová. Mateřská škola, včetně předškolních tříd bude plně v provozu. (Naproti tomu přípravná třída přechází na distanční výuku). Výuka 1. a 2. st. ZŠ… Více