Zvuková hra

25. 3. 2021  |  Broučci  |  Medvíďata  |  Tygříci  |  Zajíčci

Vážení rodiče,
připravili jsme pro vás zvukovou hru, kterou si můžete vyzkoušet, až půjdete s dětmi na procházku kolem mateřské školy. Hra má začátek na plotě vedle vývěsní tabule.
Ke hře potřebujete chytrý telefon s připojením na internet (na některých zařízeních je třeba stáhnout si čtečku QR kódů).
Na každé zvukové kartě je QR kód, který si načtete a pustíte na svém telefonu, dítě má za úkol přiřadit ke slyšenému zvuku zvíře a ukázat ho na obrázku.
Doufáme, že si hru užijete.

Prosíme vás, abyste dodržovali při této aktivitě platná vládní nařízení, u karet se neshlukovali, dodržovali rozestupy a měli zakrytý nos a ústa respirátorem/ rouškou.

S přáním pěkných dní
Martina, Sára a Tereza

Školní kroužky – stále volná místa

20. 9. 2021

Vážení rodiče, milí žáci, stále ještě máme volná místa v několika kroužcích. Zajímá vás 3D tisk, baseball v angličtině, basket nebo sportovní hry všeho druhu? Pokud ano, všechny informace včetně přihlášky naleznete zde:  https://www.zsbarr.cz/krouzky Těšíme se na vás! Více

Škola v přírodě 3. ročníků

20. 9. 2021

Hlásíme se ze školy v přírodě, kam jsme právě teď úspěšně a ve zdraví dorazili.     Více

Škola v přírodě 2. ročníků posílá pozdrav!

13. 9. 2021

Hlásíme, že jsme na školu v přírodě dorazili v pořádku. Zdravíme do Prahy! Více