Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Basketbalový turnaj chlapců

Basketbalový turnaj chlapcůV pondělí 22. 1. 2024 se konal basketbalový turnaj chlapců z 8. a 9. tříd, na který dorazilo celkem 8 škol. Soutěž byla rozdělena do dvou skupin po čtyřech týmech.  

Ve skupinové fázi jsme odehráli tři zápasy, z nichž jsme vyhráli jeden, což nám zajistilo třetí místo tabulky. Poté jsme hráli o celkové 5. místo turnaje s týmem z druhé skupiny. 

I přes pár přešlapů a chyb jsme se v boji o konečné umístění statečně poprali a skončili jsme na celkově pátém místě. I když jsme nezískali nejvyšší pozici, jsme hrdí na náš týmový výkon a odhodlání. 

Děkujeme všem chlapcům za jejich skvělou reprezentaci naší školy a za to, že se nevzdali ani v obtížných chvílích. Složení týmu: Davyd Badyk, Vilém Čuda, Danijil Piskunov, Nikita Piskunov, Adam Dojčar, Artem Ruslanovič Remeta, Oliver Špirek, Thanh Dat Nguyen, Jan Čech. 

 

Vojtěch Kobr, učitel TV