Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Děti dětem - 1. A + 7.A

Děti dětem - 1. A + 7.AV pondělí 17. 6.  jsme se naposledy v tomto školním roce potkali s našimi staršími kamarády ze 7. A. Ještě, než jsme se všichni společně vydali na hřiště, jsme si je vyzkoušeli ze znalostí obilovin. Samuel Pohnert si připravil poznávačku různých semen (viz foto) a sedmáci si od prvňáčků vysloužili pochvalu, jelikož určili správně všechny kromě jednoho vzorku. Poté jsme na hřišti strávili příjemný čas hraním pohybových her. Nakonec jsme si popovídali o tom, co se nám za uplynulý rok líbilo nejvíce a celkově jsme zhodnotili naši spolupráci. Prvňáčci měli velkou radost, jelikož dostali diplomy na důkaz toho, že skvěle zvládli 1. třídu. Jsme moc rádi, že jsme mohli sedmáky blíže poznat a děkujeme jim za parádní aktivity, které pro nás připravili. Každé setkání v průběhu celého roku jsme si moc a moc užili. Prvňáčkům i sedmákům přejeme krásné a prosluněné prázdniny!

Alice Lupačová, třídní učitelka 1.A