Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Dopravní soutěž mladých cyklistů

Dopravní soutěž mladých cyklistůV úterý 4.6. 2024 se čtyři naši žáci pátých ročníků zúčastnili krajského kola Dopravní soutěže mladých cyklistů. Na dětském dopravním hřišti na Praze 6 se Hana, Viktorie, Jakub a Matěj utkali s dalšími sedmi týmy základních škol z celé Prahy. S disciplínami, jejichž obtížnost odpovídala krajskému přeboru, si všichni naši reprezentanti poradili s velkou vervou, odhodláním a týmovou odpovědností, za což byli odměněni celkovým třetím místem. S hrdostí tak můžeme říci, že u nás máme jedny z nejlepších mladých cyklistů z celé Prahy! Matějovi, Kubovi, Viky a Hance moc gratulujeme a děkujeme za precizní reprezentaci.

 

Samuel Plecháček, vyučující ZŠ