Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Ekologický den ZŠ Barrandov

Ekologický den ZŠ BarrandovDne 17. 4. 2024 se v rámci Ekologického dne spojili všichni žáci ZŠ Barrandov, aby zlepšili prostředí školního pozemku. Děti od prvních tříd po deváté na vlastní kůži zažily, co všechno obnáší péče o zahradu. Sestavovaly vyvýšené záhony, do kterých vysadily různou zeleninu, bylinky, ale i maliníky a ostružiníky. Mnozí se podíleli i na sběru přírodního materiálu, který poslouží k vybudování bosé stezky. Podařil se i celkový úklid areálu školy nejen sběrem odpadků, ale i vytrháním plevele a vyčištěním cest. A že nám počasí přálo, o to víc jsme si den užili. Děti byly rády, že mohly pomoci a už se těší, až sklidí (doslova) plody své práce.

 

Mgr. Michal Mikulec, vyučující zeměpisu a přírodopisu