Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Florbalový turnaj dívek

Florbalový turnaj dívekVe čtvrtek 16. 11. 2023 se konal florbalový turnaj dívek. Naši školu reprezentovalo 12 žaček ze 6. a 7. ročníku, a to ve složení: Kubíčková Iva, Staso Darja, Heřmánková Anna, Urbančíková Alžběta, Kořenová Lucie, Pokorná Alžběta, Pokorná Natálie, Zolareková Elena, Ammerová Johana, Fellnerová Tereza Ester, Taha Nour, Brožová Barbora. Soutěž probíhala dvoukolově, jelikož se turnaje účastnily pouze tři školy. Díky skvělému týmovému duchu jsme překonali ostatní školy a dobyli první místo. Postoupili jsme do dalšího kola soutěže.

Zápasy byly plné dramatických momentů a skvělých výkonů jednotlivých hráček. Atmosféra byla napínavá a každý zápas přinesl nové výzvy. Naše vítězství bylo odměnou za tvrdou práci a odhodlání našich žaček. Turnaj nejenže nabídl skvělou příležitost pro sportovní soutěžení, ale také posílil pouta mezi školami a vytvořil prostor pro sdílení radosti ze hry.

Děkujeme holkám za vzornou reprezentaci. 

Vojtěch Kobr, vyučující TV