Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Místo pro náctileté

Místo pro náctiletéMilý žáci,
Městská část Praha 5 chce zlepšit venkovní vybavenost na sídlišti Barrandov a aby úpravy co nejlépe vyhovovaly náctiletým, rozhodla se zapojit i žáky škol.
V úterý 13. 2. 2024 se sešli zástupci Žákovského parlamentu 2. stupně a diskutovali o tom, jak zpestřit naše okolí a o místě, kde bychom venku mohli trávit náš volný čas. Probírali jsme různé návrhy a nakonec se většina lidí shodla na parku a skateparku. Abychom o tomto tématu nerozhodovali pouze mi, máte příležitost se také zapojit a vyjádřit svůj názor. Pokud jsi žák 2. stupně a není ti jedno jak budeš trávit svůj volný čas, hlasuj v anketě a rozhodni, který z návrhů podpoříš nebo navrhni vlastní. 
 
A jak se do ankety zapojit? Po škole jsou vyvěšené plakáty s QR kódem nebo s odkazem kde nám můžeš sdělit svůj názor. 
Každý nápad je vítán, tak pojď a hlasuj. 
 
Daniela Pinto (zástupkyně Žákovského parlamentu)
 
IMG_20240219_072728.jpg              IMG_20240219_072715.jpg