Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Ohlédnutí za Vánočním jarmarkem

Ohlédnutí za Vánočním jarmarkemV úterý 28. 11. 2023 se na naší škole konal již tradiční Vánoční jarmark. Ten je vždy první událostí, která nás naladí na období adventu. Vzhledem k nepřetržitému sněžení jsme byli nuceni přesunout se do vnitřních prostor školy. Nikomu to ale neubralo na náladě. 

 

Na jarmarku měli návštěvníci možnost nakoupit si výrobky, které děti nejen připravily, ale i prodávaly. K zahřátí byl nabízen čaj a punč, které doplňovaly různé dobroty připravené nejen žáky. Poprvé se k základní škole připojila i škola mateřská, která všechny vítala hned u kinosálu. V jídelně se návštěvníci naopak mohli zapojit do tvoření se Spolkem rodičů. Vše provázela živá hudba. Na té se podíleli žáci společně s vyučujícími. Jarmark je vždy příležitostí k příjemně strávenému času žáků, rodičů a učitelů. Ty vždy potěší, když se účastní i bývalí žáci. Oceňujeme, že se za námi rádi vrací.