Úvod > Základní škola > Aktuality > Oranžovo-černý svátek Halloween ve ŠD

Oranžovo-černý svátek Halloween ve ŠD

Zejména pro děti je Halloween báječnou příležitostí převléknout se do strašidelných kostýmů a hlasitě oslavit tento veselý svátek.

Už ráno dětem cestu do školy zpestřily umně vyřezané oranžové dýně umístěné na schodišti před školou a nastartovaly tak pravou sváteční atmosféru.

Odpoledne pak halloweenské veselí opanovalo náš družinový život. Někde se v odděleních tvořily veselé výrobky, někde se vyprávěly strašidelné historky, někde se soutěžilo, zpívalo nebo tančilo. Obdivovaly se a hodnotily nápadité kostýmy, ale vždy ke spokojenosti dětí, na které pak čekala sladká odměna.

A kdo z družiny odcházel až po setmění, mohl vidět schodiště nádherně osvětlené strašidelnými svítícími dýněmi a možná mezi nimi našel i tu svou.