Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Pozvánka na komunitní den - budování školní zahrady

Pozvánka na komunitní den - budování školní zahradyMilí rodiče a přátelé školy, 

vedle budovy Sparta Praha, pod tzv. zelenou konstrukcí se nám hromadí bioodpad. V rámci projektu Cirkulární ekonomiky jsme získali kompostér, trochu hlíny a vyvýšený záhon. Díky MČ Praha 5 jsme obdrželi finance na žlutou venkovní učebnu, která tam stále opuštěně stojí, ale ne bezúčelně. To vše je základem budoucí školní zahrady! Přijďte prosím přispět svou troškou do mlýna, třebaže se necítíte jako profesionální zahradníci. Budete-li mít nářadí, zajásáme. Pokud ne, něco pro vás najdeme. Jen pracovní rukavice prosím s sebou. Po dobré práci přichází odměna - na zahradě MŠ malý piknik či špekáčky (přineste si s sebou) . Pobudeme, zasmějeme se, popovídáme. 

Těšíme se na vás!