Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Příroda kolem nás - přírodovědný pořad

Příroda kolem nás - přírodovědný pořadDne 21. listopadu k nám opět přijel p. Kolomazník ze spolku Penthea.

Tentokrát si pro nás připravil program s názvem Příroda kolem nás. Přivezl na ukázku některé živočichy a také nám promítnul zajímavá videa např. o tom, jak se umí mravenci bránit nebo, jak to vypadá, když se přemnoží myši.
Seznámil nás se životem rostlin. Viděli jsme největší šišku, která vážila aspoň půl kilogramu, zástupce největšího a také nejstaršího stromu. Program zhlédli žáci celého 1. stupně i naši nejmladší z přípravných tříd. 

Všichni odcházeli s dalšími zážitky a novými informacemi o naší přírodě. Někdo si pohladil poprvé v životě hada, viděl poprvé sklípkana anebo se dozvěděl o největším stromu, který roste na naší planetě.

Mgr. Martina Kunešová, koordinátorka akce