Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Rozhodnutí o přijetí či nepřijetí do 1. třídy

Rozhodnutí o přijetí či nepřijetí do 1. třídyDatum konání:
15.5.2023

Vážení rodiče,

děkujeme, že jste vyjádřili důvěru naší škole a vybrali si právě ji pro své dítě. Z kapacitních důvodů jsme bohužel nemohli přijmout všechny zájemce, velmi nás to mrzí. V dokumentech viz níže naleznete rozhodnutí o přijetí či nepřijetí žáků do 1. třídy, do přípravné třídy a také o odkladu povinné školní docházky. Pro vyhledání svého dítěte použijte kód, který jste obdrželi během zápisu v elektronickém systému.

Rozhodnutí o přijetí, nepřijetí či odkladu povinné školní docházky lze osobně vyzvedávat v kanceláři zástupkyně ředitelky školy Mgr. Petry Hrbáčkové ve dnech:

15.5.2023 od 14:00 do 17:00 16.5. 2023 od 8:00 do 10:00.