Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Škola v přírodě 2.C a 3.D se opravdu vydařila

Škola v přírodě 2.C a 3.D se opravdu vydařilaDatum konání:
17.4.2023

V pondělí 17. dubna vyrazily děti 3.D a 2.C do vesničky Šlovice v okrese Rakovník, ze které pocházeli oba dědečkové prezidenta Edvarda Beneše. V areálu rekreačního střediska nás přivítala vytápěná budova rozdělená na dvě části, budovu A a budovu B, s velmi pěknými pokoji. V celém areálu jsme našli také několik hřišť, velké ohniště, kiosek a další příjemné vybavení. Děti zde mohly sportovat a hrát různé hry. K opékání buřtů na ohništi nakonec nedošlo, ale třeba příště…

Pro děti byl připraven zajímavý odpolední program, který byl ukončen večerní diskotékou. Pro výuku jim byly poskytnuty klubovny. Společně jsme se vydali do Elektroskanzenu Čechův mlýn, kde jsme se vrátili do časů našich předků. Mohli jsme si prohlédnout staré mlýnky, žehličky, televizi, rozhlas, šicí stroje, fén z kadeřnictví apod.

Těch několik dnů, co škola v přírodě trvala, si děti opravdu užily a byly spokojené. Už se těšíme, až se budeme moci znovu někam vydat.

Mgr. Zuzana Sýkorová, Mgr. Petra Blažková Poledníková

Škola v přírodě 2.C a 3.D se opravdu vydařila
Škola v přírodě 2.C a 3.D se opravdu vydařila
Škola v přírodě 2.C a 3.D se opravdu vydařila
Škola v přírodě 2.C a 3.D se opravdu vydařila
Škola v přírodě 2.C a 3.D se opravdu vydařila
Škola v přírodě 2.C a 3.D se opravdu vydařila
Škola v přírodě 2.C a 3.D se opravdu vydařila
Škola v přírodě 2.C a 3.D se opravdu vydařila
Škola v přírodě 2.C a 3.D se opravdu vydařila
Škola v přírodě 2.C a 3.D se opravdu vydařila
Škola v přírodě 2.C a 3.D se opravdu vydařila
Škola v přírodě 2.C a 3.D se opravdu vydařila