Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Třídní schůzky, volby do školské rady, Edupage

Třídní schůzky, volby do školské rady, EdupageDatum konání:
12.9.2023

Vážení rodiče, třídní schůzky se konají v úterý 12. 9. od 17 hodin v kmenových třídách. V 16 hodin začne tradiční setkání třídních důvěrníků s vedením školy. Od 17 h. do 18.30 h. proběhnou dříve avizované volby zástupců nezletilých žáků do Školské rady. Medailonky kandidátů  byly zaslány v červnu a budou vyvěšeny ve vestibulu školy, volební lístky obdržíte u třídních učitelů. 

Prosíme o pečlivou aktualizaci zvláště elektronických adres ve formulářích, které obdržíte od třídních učitelů během schůzek. Budeme na ně zasílat přístupové kódy pro systém Edupage. Ve čtvrtek 14. 9. se můžete zúčastnit webináře, který vás od 17 h. provede úskalími této aplikace. Odkaz na webinář bude uveřejněn na webu v den konání. 

 

Těšíme se na vás!