Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Úspěchy našich žáků a žákyň ve florbalu

Úspěchy našich žáků a žákyň ve florbaluJak je již zvykem, i letos se naše škola účastní mnoha sportovních soutěží. Naposledy jsme sbírali úspěchy ve florbalu.

Kategorie II., tedy žáci 4.-5. ročníků, odehráli v listopadu okresní kolo. Bez ztráty jediného utkání si vybojovali 1. místo ve skupině, avšak na postup do kola krajského to nestačilo.

Kategorie III., tedy žákyně 6. -7. ročníků, si vedla obdobně. Svým suverénním výkonem postoupily z 1. místa do krajské kvalifikace pražského poháru. Zde si poradily s několika dalšími školami a z 1. místa postoupily dále. Ačkoliv 4 vteřiny před koncem naše žákyně srovnaly na 5:5, nakonec o jeden nájezd prohrály. Svými výkony si vysloužily respekt, ale i pro diváky se jednalo o velkolepou a napínavou podívanou.

Všem zúčastněným týmům patří nejen gratulace, ale i velký dík za chuť reprezentovat naši školu.

Bc. Kateřina Müllerová, vyučující TV