Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Vánoční florbalový turnaj

Vánoční florbalový turnajV letošním roce proběhl 9. ročník Vánočního florbalového turnaje pro 4.-9. třídy naší školy. Ve středu 20.12. nastoupili k zápasům žáci a žákyně 4. a 5. tříd. Za každou třídu hrálo ve své skupině družstvo chlapců a družstvo dívek. Celkem tedy 16 družstev. Nejprve odehráli zápasy chlapci v základních skupinách, po nich nastoupily dívky. Po odehrání základních skupin přišlo finále. O 1. místo v kategorii chlapců bojovaly třídy 4.B a 5. A, která nakonec zvítězila. Zápas o 3. místo rozhodlo až trestné střílení, které vyhráli chlapci z 5. C nad 4.D. Na závěr nastoupily dívky. O 3. místo se utkaly 5. A a 4.D, která nakonec zvítězila. Vítězkami se staly dívky z 5. C, které ve finále porazily 4.B.

 

Čtvrtek 21.12. ovládli žáci a žákyně 6.-9. tříd. Turnaj se tentokrát konal v aréně Barrandov. Každou třídu reprezentovalo družstvo chlapců a družstvo dívek. Týmy byly rozděleny do čtyř kategorií. 6.-7. třída chlapci, 6.-7. třída dívky a 8.-9. třída chlapci, 8.-9. třída dívky. Na turnaji panovala přátelská, ale zároveň soutěživá atmosféra a všechny odehrané zápasy proběhly v duchu fair play. Do finále jednotlivých kategorií se probojovala nejlepší družstva a v napínavých soubojích o vítězství přálo štěstí těmto týmům: 9.A dívky, 9.C chlapci, 7.B dívky a 7.C chlapci. Všem zúčastněným žákům patří velká pochvala, za profesionální přístup ke hře i mimo ni.

 

Martina Kunešová, Kateřina Müllerová, Jiří Valík, Samuel Plecháček, Vojtěch Kobr