Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Zájezd do jižní Francie, region Okcitánie

Zájezd do jižní Francie, region OkcitánieZájezd začal v sobotu v 15:30, a to příchodem k autobusu. Jakmile jsme byli všichni odbaveni, mohli jsme vyrazit na téměř 17 hodinovou cestu. Cesta nám rychle utíkala, a to nejen díky přátelům, se kterými jsme se mohli celou cestu bavit, ale i díky paní průvodkyni, která nám po cestě vyprávěla o zajímavostech, reáliích a plánovaných výletech ve Francii.

Hned po příjezdu jsme šli na procházku a zjistili jsme, jak celý areál vypadá – blízká pláž, lehce vyhřívaný bazén, hřiště na volejbal i fotbal. . Každý den jsme jsme vyrazili na výlet, a to od památek ve městě, až po továrnu Haribo, ve které jsme si samozřejmě mohli nakoupit. Každý den jsme dostali kromě snídaně také obědový balíček a večeři z místních surovin. Na výletech jsme  měli prostor pro vlastní prohlídku a  nákupy. Nám všem zúčastněným se ve Francii moc líbilo a chtěli bychom ještě jednou všem, kteří se podíleli na organizaci tohoto zájezdu, moc poděkovat.

Zajímá vás, co všechno jsme navštívili?

  • 1. den – Maguelone. Palavas-les-Flots
  • 2. den – Camargue, Stes Maries de la Mer, Aigues-Mortes
  • 3. den – Les Alpilles, Les Baux-de-Provence, Glanum, St. Paul de Mausole
  • 4. den – Jeskyně víl (grotte Des Demoiselles), Montpellier
  • 5. den – Nîmes
  • 6. den – Pont du Gard, Haribo, Uzès
  • 7. den – balení, pláž a koupání v moři, odjezd

Bára Sedlářová, 9.A

Zájezd do jižní Francie, region Okcitánie
Zájezd do jižní Francie, region Okcitánie
Zájezd do jižní Francie, region Okcitánie
Zájezd do jižní Francie, region Okcitánie
Zájezd do jižní Francie, region Okcitánie
Zájezd do jižní Francie, region Okcitánie
Zájezd do jižní Francie, region Okcitánie
Zájezd do jižní Francie, region Okcitánie
Zájezd do jižní Francie, region Okcitánie
Zájezd do jižní Francie, region Okcitánie
Zájezd do jižní Francie, region Okcitánie
Zájezd do jižní Francie, region Okcitánie
Zájezd do jižní Francie, region Okcitánie