Úvod > Základní škola > Kroužky > SK KAMIWAZA KARATE

SK KAMIWAZA KARATE

Je největším karate klubem v ČR s mezinárodními úspěchy a tituly mistrů Evropy a světa. Tréninky v ZŠ Barrandov jsou tréninky určeny pro začátečníky. Je to ideální místo pro první krůčky s karatem a seznámení se s tímto populárním bojovým uměním, které je jako my, součástí olympijského hnutí. Děti mají všeobecný trénink přípravy zaměřený na přípravu na zkoušky (techniky, kihon, řízené kumite na pásek). Děti se zde nenásilnou a zábavnou formou naučí základní techniky karate, údery a kopy, které trénují naprázdno, dále si zlepšují fyzickou zdatnost, koordinaci těla, vytrvalost, či obratnost. Je to ideální místo, kde se dítě, přímo ve své škole, připraví na první bílý pásek a vyzkouší si, co znamená být malým, či velkým karatistou. Pro děti jsou v průběhu roku pořádány i různé akce jako jsou závody pro začátečníky, soustředění, příměstské tábory a mnoho dalších akcí, které dětem pomůžou v jejich rozvoji. Dětem je zaručena možnost dlouhodobého rozvoje, a to díky konceptu, který je v rámci kurzů karate nastaven. Více informací na www.kamiwaza.cz.