Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Aktivity kroužku sportovních her pro předškoláky

Aktivity kroužku sportovních her pro předškolákyKroužek sportovních her je pořádán pro předškoláky a je pro ně skvělou příležitostí, jak vstoupit do světa pohybu a sportu. Každé pondělí se na 30 minut malí nadšenci shromažďují, aby se formou zábavy naučili základním pohybům, koordinaci, obratnosti a orientaci v prostoru. Kromě fyzického cvičení je důležité zdůraznit i sociální aspekt tohoto kroužku. Děti se učí komunikovat a pracovat jako tým, což posiluje jejich schopnost spolupracovat a buduje jejich sociální dovednosti. Kroužek pomáhá dětem objevovat radost ze sportu a pohybu, zatímco buduje základy pro jejich budoucí fyzickou aktivitu a zdravý životní styl. 

Mgr. Jiří Valík, vedoucí kroužku