Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Aktivity školy v rámci akce "Děti dětem" - předvánoční čas

Aktivity školy v rámci akce "Děti dětem" - předvánoční časPřemýšleli jsme, jak zpříjemnit čas před Vánoci našim milým prvňáčkům a vlastně i sobě, a tak jsme jim v hodinách výtvarné výchovy vytvořili přáníčka, v češtině je vyšperkovali a v hudební výchově natrénovali pár koled. Zjistili jsme si, kdy bude celá třída pohromadě, a přáníčka jim šli předat.
Bylo kouzelné pozorovat, že se sedmáci s prvňáčky již znají jmény, povídají si spolu a těší se na sebe. Předání proběhlo hladce a následovalo zpívání koled, kde musíme pokorně přiznat, že byli naši malí kamarádi lépe připraveni na zpívání než my.  

Za třídu 7.A jim moc děkujeme za vždy dobré naladění a úžasnou atmosféru ve třídě a budeme se na ně těšit zase v novém roce.

 

Mgr. Michaela Byrtusová