Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Atletický trojboj - mise splněna

Atletický trojboj - mise splněnaDne 22. května se v areálu naší školy konalo obvodní kolo Atletického trojboje. Soutěže se zúčastnila družstva ze základních škol Prahy 5. I naše škola měla svá želízka v ohni. Nastoupila za ni 3 družstva. Jedno družstvo žáků 3. tříd a dvě družstva složená z žáků 4. a 5. tříd. Naše družstva byla úspěšná, bojovala statečně s nasazením všech svých sil. V konečném pořadí obsadila dvě 3. místa a jedno 1. místo. Jaké disciplíny v atletickém trojboji byly? Jednalo se o  3 disciplíny: běh na 50 metrů, skok daleký a hod kriketovým míčkem. Gratulujeme všem reprezentantům a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

 

Mgr. Martina Kunešová, učitelka 1. stupně