Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Škola v přírodě ve Svoru v Lužických horách

Škola v přírodě ve Svoru v Lužických horáchV období 13. 5. až 16. 5. se všechny třetí ročníky vydaly na školu v přírodě. Přesto, že se říká, že 13 je nešťastné číslo, celá výprava začala i dopadla úspěšně. Byli jsme obklopeni nádhernou přírodou a celou dobu našeho pobytu jsme měli krásné počasí. Dopoledne jsme se učili v učebnách nebo venku a odpoledne se děti účastnily celotáborové hry, občas obohacené dalšími aktivitami – lezecká stěna, trampolína, minigolf… Děti si užily i půldenní výpravu na blízkou horu Klíč (760 m. n. m.). Pro některé to byla výzva, ale nakonec se všichni dostali až na vrchol. Potíže i nemoci se nám obloukem vyhnuly a pro všechny to bylo vítané zpestření školních dní.

Děti se těší, kam vyrazíme příští rok.

 

Mgr. Petra Blažková Poledníková, třídní učitelka 3.C