Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Čaj nejen s ředitelkou aneb chcete vědět, podle čeho se učí vaše děti a jak se mění klima?

Čaj nejen s ředitelkou aneb chcete vědět, podle čeho se učí vaše děti a jak se mění klima?Datum konání:
15.2.2023

… zveme vás tedy na čaj, nejen s ředitelkou. Tentokrát proběhne online a na konkrétní téma. Vysvětlíme, jak je organizován učební obsah, co je pro školu povinné a co si volí, jak měníme klima školy, jaké jsou vzdělávací novinky v naší škole. Rádi  odpovíme na dotazy, ale také se budeme ptát na váš názor. Chceme vědět, co vás zajímá a čemu nerozumíte.

Co je to RVP, ŠVP, ŽP, TU, TH, ŠPP, KK, MUP? Připojte se v úterý 15. února v 17 h. na odkazu, který obdržíte v tento den prostřednictvím systému Bakalář.

Těšíme se na setkání s vámi.

Mgr. Veronika Urban Volfová

ředitelka školy