Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Den otevřených dveří proběhne v úterý 7. 3. 2023 – přijďte se podívat, jak si to ve škole

Den otevřených dveří proběhne v úterý 7. 3. 2023 – přijďte se podívat, jak si to ve školeDatum konání:
7.3.2023

Srdečně všechny zveme na den otevřených dveří na naší škole – babičky a dědečky, rodiče a samozřejmě všechny budoucí zájemce o studium, především nové prvňáčky.

Začínáme už v  9.00 hod. a až do 11.00 hod. můžete otevřenými dveřmi nahlédnout do výuky a nechat se provést našimi profesionálními průvodci z řad žáků.  Od 14.00 hod. do 17.00 hod. si třídy snadno prohlédnete podrobně, setkáte se zde s našimi pedagogy, neformálně pohovoříte s našimi žáky, získáte informace o metodě Hejného v matematice a metodě čtení Sfumato, ochutnáte pravé francouzské crêpes neboli palačinky, dozvíte se něco o výuce v anglickém jazyce a zjistíte, jaké je to učit se hrát na smyčcové nástroje intuitivní metodou. Zájemci o výuku v anglickém jazyce od 1. třídy se setkají v kinosále ve 14.30 h., kde obdrží podrobné informace k tomuto programu a poznají i paní učitelku, která třídu od září povede. Každých 30 minut na vás bude čekat paní ředitelka Mgr. Urban Volfová, aby vám školu, její rozvojovou vizi a výukové metody vysvětlila.

7. 3. 2023 od 17 h. pak proběhne online schůzka s rodiči budoucích prvňáčků

Těšíme se na vás!

Den otevřených dveří proběhne v úterý 7. 3. 2023 – přijďte se podívat, jak si to ve škole užíváme!