Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Medaile jsou doma!

Medaile jsou doma!Datum konání:
15.2.2023
Datum ukončení:
16.2.2023

Ve středu 15. 2. a ve čtvrtek 16. 2. se na naší škole konalo obvodní kolo ve vybíjené v kategorii 4. a 5. tříd.

Ve středu bojovali o medaile chlapci. Ve své skupině byli nejlepší a postoupili do semifinále z 1. místa. Bohužel v semifinále prohráli a museli tedy sebrat všechny síly, aby zabojovali o medaili. Nakonec po vyrovnaném zápase zaslouženě obsadili 3. místo.

Ve čtvrtek nezůstaly pozadu ani dívky. Držely se statečně. První zápas vyhrály těsným rozdílem. Ve druhém nestačily na dívky z Radotína. Do posledního zápasu nastupovaly s tím, že musí vyhrát, aby získaly medaili. Zápas vyhrály a získaly krásné 3. místo.

Všem hráčům a hráčkám gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Bc. Kateřina Müllerová a Mgr. Martina Kunešová

Medaile jsou doma!
Medaile jsou doma!