Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Den otevřených dveří v ZŠ i MŠ Barrandov

Den otevřených dveří v ZŠ i MŠ BarrandovDne 12. 3. se na naší škole konal Den otevřených dveří. Návštěvníkům se naskytla příležitost prohlédnout si prostory mateřské školy, 1. i 2. stupně základní školy a školní jídelny. Kromě nahlédnutí do jednotlivých tříd a odborných učeben byly pro veřejnost na jednotlivých stanovištích připraveny různorodé aktivity (kupř. hudební a výtvarné tvoření, deskové hry, hrátky se stavebnicemi, robotické hračky, ukázka výuky matematiky metodou prof. Hejného či bilingvní výuky anglického jazyka). V dopoledních hodinách mohla veřejnost nahlédnout přímo do výuky jednotlivých tříd. Návštěvníkům byli k dispozici žáci naší školy, kteří jim poskytli nejen základní informace o škole a provedli je po jednotlivých stanovištích, ale měli také příležitost podělit se o své zážitky z každodenního života školy. Zájemci se mohli setkat přímo s ředitelkou školy v našem kinosále. Pokud někoho putování po rozlehlém areálu naší školy unavilo, mohl se posilnit občerstvením připraveným pracovníky naší školní jídelny či přijít ochutnat pravé francouzské palačinky z rukou našich žáků.

 

Potěšilo nás, že se kromě vyučujících do organizace Dne otevřených dveří zapojili i samotní žáci, kteří tak s chutí a zápalem pro věc prezentovali naši školu. Všem zapojeným vyučujícím a žákům děkujeme a již nyní se na další dny otevřených dveří těšíme.