Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Den otevřených dveří ZŠ i MŠ

Den otevřených dveří ZŠ i MŠDatum konání:
12.3.2024

Zveme všechny nejen nové zájemce o studium na naší škole, ale i rodiče a prarodiče na den otevřených dveří, který proběhne v základní i mateřské škole současně dne 12. 3. 2024. Přijďte se podívat, co se u nás děje, čím žijeme a co se od loňska změnilo. 
Již tradičně se můžete těšit na dopolední náhledy do výuky v čase od 9.h do 11.40 h.  nebo opičí dráhu v tělocvičně ve stejném čase, samozřejmě francouzské palačinky z kuchyně našich žáků, odpoledne pak setkání s ředitelkou školy každé půl hodiny, rodičovskou kavárnu s občerstvením z rukou profesionálů, práci se stavebnicemi, robotickými hračkami, připravujeme i deskové hry. Přivítáme vás mezi 14. a 17. hodinou. 

Těšíme se na vás!