Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > OLYMPIÁDA V NĚMECKÉM JAZYCE

OLYMPIÁDA V NĚMECKÉM JAZYCEMěsíc únor byl ve znamení jazykových soutěží. Proběhlo školní a také obvodní kolo (19 a 22. 2. 2024) Olympiády v německém jazyce. Školního kola se zúčastnilo 15 žáků z devátých tříd, soutěžili ve čtení a poslechu. Do obvodního kola, které se konalo v Domě dětí a mládeže Prahy 5, postoupili dva nejlepší ze školního kola, Andrea Umová z 9.B a Martin Hrbek z 9.C. Naši žáci obsadili se shodným počtem bodů dělené 14. místo, a hlavně uspěli v písemné části, kdy oba získali 11 bodů ze 13. 
Andree a Martinovi děkujeme za vzornou reprezentaci školy, učitelkám německého jazyka za přípravu žáků a přejeme hodně úspěchů a zábavy při dalším studiu německého jazyka.