Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Dětský fotbalový pohár měl i naše zastoupení

Dětský fotbalový pohár měl i naše zastoupeníDatum konání:
1.2.2023

První únorový den se deset odvážných chlapců z 1. a 2. tříd vydalo reprezentovat naši školu v 7. kole Dětského fotbalového poháru. Svého úkolu se zhostili opravdu se ctí. Bertík a Honzík na turnaji dokázali, že i když jsou zatím drobnější postavy, soupeři s nimi přesto musejí počítat. Šimon, Teodor, Roman i Alistair statečně bojovali u mantinelů a získávali míče, se kterými Toník a Dominik až neuvěřitelně mrštně vyráželi do útoku. Před bránou pak pomáhal Ondra, který se nakonec stal naším nejúspěšnějším střelcem. A co bychom si teprve počali bez Matěje. Ten neochvějně bránil naši branku a třikrát vychytal krásnou nulu!

Milí hoši, děkujeme za vaši vzornou reprezentaci! Ukázali jste nám, že se na hřišti opravdu neztratíte, dovedete hrát fair play, máte týmového ducha, nadšeně fandíte a především milujete fotbal. Vůbec nevadí, že vám nakonec příležitost bojovat o medaile těsně unikla. V příštím roce je pohár náš!

Mnohokrát děkujeme také panu trenérovi za jeho obětavou pomoc, bez něj by to nešlo!

Mgr. Markéta Ulčáková

učitelka 1.stupně

Dětský fotbalový pohár měl i naše zastoupení
Dětský fotbalový pohár měl i naše zastoupení
Dětský fotbalový pohár měl i naše zastoupení
Dětský fotbalový pohár měl i naše zastoupení