Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Projekt hospodaření s odpadem na naší škole

Projekt hospodaření s odpadem na naší školeDatum konání:
9.2.2023

Tento čtvrtek, 9.2. 2023, proběhne na naší škole zajímavý projekt. Vybraní zástupci žákovského parlamentu z 6. až 8. tříd  se zúčastní analýzy hospodaření s odpadky na naší škole. Celý projet začne rozborem našich školních odpadků. Zanalyzujeme, co žáci běžně vyhazují do koše ve třídě, a co všechno by šlo třídit či vyhazovat jinam, zejména pak na kompost, který brzy ve škole vznikne. Následně bude probíhat  rozbor odpadků, lektoři naše žáky teoreticky poučí, situaci vyhodnotí a společně učiní závěry, jak se školními odpadky dále ekologičtěji nakládat. Výstupem bude žákovská prezentace těchto výsledků.

Brzy Vás žákovský výzkumný tým s těmito výsledky seznámí.