Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Florbalový turnaj chlapců

Florbalový turnaj chlapcůVe čtvrtek 23. 11. 2023 se konal florbalový turnaj chlapců z 8. a 9. tříd.  Naši školu reprezentovalo 11 žáků ve složení Daniel Secký, Illarion Lumey, Marek Zvelebil, Pavel Malčikov, David Randáček, Jonáš Urbančík, Šimon Částka, Lukáš Hasal, Jakub Simon, Adam Sedlář, Martin Břeský. Pět z těchto žáků bylo mladších (6. a 7. třída). Soutěž probíhala formou "každý s každým" a dorazilo 5 škol. První dva zápasy nám bohužel nevyšly, ale v dalších jsme si napravili chuť a skončili jsme na obstojném 3. místě z pěti.

I přesto, že jsme nedosáhli na nejvyšší příčku, jsme hrdí na svůj výkon. Každý zápas byl lekcí a příležitostí ke zlepšení. Důležité je, že jsme se nepřestali snažit a věřili jsme v naše schopnosti.

 

Chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci.

 

Vojtěch Kobr, vyučující TV