Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Od první třídy anglicky?!

Od první třídy anglicky?!Datum konání:
7.3.2023

Blíží se zápis do 1. tříd a ačkoliv to některým může připadat předčasné, nový školní rok se začíná připravovat již nyní.  A naše škola se připravuje na následující září zvláště intenzivně. Od 4. září, kdy se děti opět vrátí po prázdninách do lavic, přivítáme první žáčky, kteří se už od 1. třídy budou učit některé předměty v angličtině. Chcete se dozvědět více? Základní informace naleznete zde.

Neváhejte však především přijít na Den otevřených dveří v úterý 7. 3., kde si budete moci popovídat s pracovníky Toscool Educlub, kteří nám pomáhají program personálně a odborně zabezpečit. Ve 14.30 h. pak proběhne prezentace programu v kinosále a dokonce poznáte i paní učitelku, která od září bude s dětmi pracovat.

Těšíme se na vás