Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Stříbrná medaile je naše!

Stříbrná medaile je naše!Datum konání:
21.2.2023
Datum ukončení:
24.2.2023

Před pár dny se žáci a žákyně naší školy zúčastnili obvodních kol v přehazované. Soutěž proběhla pod záštitou AŠSK, tentokrát v tělocvičnách zapůjčených FZŠ Barrandov, v Remízku. 21.2. soutěžil výběr žákyň 6.-7. tříd. Tým ve složení: Karolína Turská, Dominika Urbánková, Sarah Mousa, Lea Skulinová, Adéla Prokopová, Kristýna Hasalová, Dorotea Fričková, Louise Kueteguim, Iva Kubíčková a Johanka Grůbrová, obsadil po vyrovnaném boji krásné místo. V pátek 24.2. navázal tým žáků z 5.ročníku. Po napínavém zápase, s rozdílem jediného bodu, získali stříbrnou medaili. Tým ve složení: Daniel Secký, Šimon Chocholoušek, Ondřej Polášek, Illarion Lumey, David Pavliuk, Vojtěch Michal, Edgar Galler, Alžběta Pokorná, Eliška Částková a Lucie Kořenová se se ctí zhostil úlohy reprezentace naší školy a odnesl si nejen cenný kov, ale i spoustu zážitků.

Ještě jednou gratulujeme a děkujeme za Váš přístup ke sportu obecně.

Bc. Kateřina Müllerová

Stříbrná medaile je naše!
Stříbrná medaile je naše!