Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Celoškolní soutěž ke Dni učitelů

Celoškolní soutěž ke Dni učitelůDatum konání:
28.3.2023

Milí žáci a žákyně!

V minulém školním roce jsme v měsíci březnu vyhlásili Soutěž o nejmenší, největší, nejzajímavější a nejstarší knihu. Přinesli jste tolik knih, že jsme je všechny vystavili v kinosále a výstava zaujmula nejednoho malého či většího čtenáře. Pro letošní rok se chceme věnovat škole a oslavě Dne učitelů. Nelekněte se, žádné učení, zkoušení a domácí úkoly v rámci této akce nebudou. Stačí, když se v „rodinných archívech“ trochu porozhlédnete a zapojíte rodiče, ještě lépe prarodiče a další příbuzné, a přineste:

  • co nejstarší vysvědčení
  • staré žákovské knížky
  • školní fotky – nejlépe černobílé
  • různé diplomy
  • staré učebnice
  • či různé zajímavosti

Veškeré věci můžete donést do 3.C, 2. poschodí, do 27.3., k rukám paní asistentky Polochové, která tuto pěknou soutěž organizuje.

Těšíme se na to, jak celá soutěž dopadne a tímto zveme i rodiče, aby se na výstavu přišli podívat v úterý, 28.3. od 14h do 17h do kinosálu.