Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Živé sovy okouzlily naše prvostupňové žáky a žákyně

Živé sovy okouzlily naše prvostupňové žáky a žákyněDatum konání:
6.3.2023

V pondělí 6. března čekal žáky prvního stupně zajímavý přírodovědný program. Měli jsme možnost se na dosah ruky setkat s většinou u nás žijících sov. Dozvěděli jsme se spoustu informací o způsobu jejich života, mimořádně vyvinutých smyslech a o sovích rekordmanech. Už víme, proč jsou některé druhy našich sov ohrožené. Viděli jsme velkolepou ukázku letu výra velkého a lovu sovy pálené. V nočním lese už se nebudeme bát hejkala a víme, proč se říká „nesýčkuj“.

Mgr. Dagmar Chytilová
Třídní učitelka 4.B

Živé sovy okouzlily naše prvostupňové žáky a žákyně
Živé sovy okouzlily naše prvostupňové žáky a žákyně
Živé sovy okouzlily naše prvostupňové žáky a žákyně
Živé sovy okouzlily naše prvostupňové žáky a žákyně