Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Projekt zaměřený na bioodpad na ZŠ Barrandov

Projekt zaměřený na bioodpad na ZŠ BarrandovDatum konání:
9.2.2023

Ve čtvrtek 9.2. proběhl na naší škole zajímavý praktický projekt zaměřený na hospodaření s odpadem.  Již brzy ráno vybraní žáci a žákyně uskutečnili pod odborným vedením důkladný rozbor našich školních odpadků. Bylo velmi překvapivé, co vše do směsného odpadu vyhazujeme. Rozbor jasně poukázal, že velká část odpadků lze dále roztřídit a vzniklý bioodpad kompostovat. V dalších vyučovacích hodinách si žáci a žákyně na základě analýzy odpadu stanovili priority pro odpadovou politiku na naší škole a vyvodili závěry, jak s bioodpady na naší škole budeme v budoucnu nakládat. Výstupem tohoto projektu jsou také žákovské prezentace, které Vám brzy představíme na webu, a které si ostatní žáci budou moci prohlédnout ve společných prostorech, kde máme umístěny interaktivní obrazovky Ámos, které žákům celoročně slouží k vyhledání potřebných informací a objevování nových poznatků.

Projekt zaměřený na bioodpad na ZŠ Barrandov
Projekt zaměřený na bioodpad na ZŠ Barrandov
Projekt zaměřený na bioodpad na ZŠ Barrandov
Projekt zaměřený na bioodpad na ZŠ Barrandov
Projekt zaměřený na bioodpad na ZŠ Barrandov