Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > O stupínek výš aneb velký basketbalový úspěch našich žákyní 9. tříd

O stupínek výš aneb velký basketbalový úspěch našich žákyní 9. třídDatum konání:
6.2.2023

V pondělí 6. 2. se družstvo děvčat 9. tříd ve složení Adéla Kubíčková, Sofie Jáklová, Adéla Povondrová, Vanesa Kuboleková, Zuzana Urbancová, Tereza Junková, Arzu Salehová, Kristýna Svojtková a Valentina Klymjuková zúčastnilo obvodního kola v basketbalu. Turnaj se, jako obvykle, odehrál ve sportovní hale v Radotíně.

Loni děvčata ukořistila bronzové medaile a letos se jim podařilo umístit se o stupeň výš, na skvělém druhém místě. Škoda, že příští rok už u nás ve škole nebudou, budou již reprezentovat nějakou střední školu.

Gratulujeme celému družstvu, děkujeme za reprezentaci a přejeme hodně štěstí nejen při přijímacích zkouškách.

Mgr. Jana Urbancová

O stupínek výš aneb velký basketbalový úspěch našich žákyní 9. tříd