Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Projektové třídnické dny

Projektové třídnické dnyCelým letošním školním rokem se prolínají projektové třídnické dny. Jejich cílem je osobnostní rozvoj dětí tak, aby se zdokonalovaly a dokázaly stále lépe vycházet s ostatní  a prospívat celku.  V září žáci nastartovali pod vedením třídních učitelů tématem kompetence k učení, což někteří ihned zužitkovali. Listopad byl věnován interpersonálním kompetencím, tedy navazování kvalitních vztahů v třídním kolektivu. V dalších měsících přijdou na řadu kompetence k řešení problémů, pracovní, intrapersonální a občanské. Každé z těchto témat je jinak důležité pro každého žáka, všechna však přispívají k harmonickému rozvoji osobnosti dětí, plnohodnotnému soužití bez zásadních konfliktů a tvorbě bezpečného prostředí ve škole. Letos se jedná o první vlaštovky, držte nám palce, ať se daří.