Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Školní družina v Muzeu hudby

Školní družina v Muzeu hudbyDatum konání:
15.6.2023

Ve čtvrtek 15. 6. 2023 jsme se s družinou vypravili do Muzea hudby v Karmelitské ulici. Prohlídku jsme zahájili expozicí s názvem Hudební zvěřinec, kde jsme nahlédli do ptačí říše, vodního světa, lesa i do exotických krajů. Dívky si vyzkoušely i proměnu v baletky. Poté jsme pokračovali do patra, kde jsme si prohlédli historické i současné hudební nástroje. Na některé si děti mohly i zahrát, např. na bubny, elektrickou kytaru, harfu nebo klavír, nechyběly ani hrací schody. V muzeu se nám moc líbilo.

Bc. Veronika Kubů, vedoucí školní družiny

Školní družina v Muzeu hudby
Školní družina v Muzeu hudby
Školní družina v Muzeu hudby
Školní družina v Muzeu hudby
Školní družina v Muzeu hudby