Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Z pohádky do pohádky

Z pohádky do pohádkyDatum konání:
19.6.2023

Dne 19. 6. 2023 se žáci 1. ročníku vypravili na pohádkový zámek Staré Hrady. Prohlídku jsme zahájili „čarodějnickým letem“ na koštěti. Všichni řídili na 1, a tak jsme mohli pokračovat a vystoupat na Starou půdu za draky a skřítky. Provázela nás tam milá paní průvodkyně – čertice a zajímavě nám o nich vyprávěla. Dozvěděli jsme se, jak se jmenují, čím se zabývají. Na půdě se nám velmi líbilo. Nakonec jsme navštívili zámecký zvěřinec, kde se jsme obdivovali bílé pávy.

Po prohlídce si děti mohly zakoupit drobný suvenýr na památku. Všichni pak odjížděli spokojeni domů, plní dojmů a zážitků.

Z pohádky do pohádky
Z pohádky do pohádky
Z pohádky do pohádky
Z pohádky do pohádky
Z pohádky do pohádky