Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > …školou chodil Mikuláš…

…školou chodil Mikuláš…Datum konání:
5.12.2022

5. prosince se to vždycky hemží Mikuláši, čerty a anděly. Do naší školy také dorazili. Mikuláš s hodnějším čertem přišli do prvních a druhých tříd. Sice rozdávali kromě pamlsků a ovoce také  z pekla připálené perníky, ale to jen zlobivějším dětem. Také  tři skupiny deváťáků vyrazily do třetích a čtvrtých tříd na prvním stupni a mezi své spolužáky na stupni druhém. V kostýmech Mikuláše, andělů a čertů, které si připravili sami žáci, zjišťovali, kdo byl tento rok hodný. Ve většině tříd si vyslechli nacvičenou písničku či básničku a za odměnu rozdali dětem jablka. Mikuláš odpoledne navštívil i školní družinu, kde děti obdržely malou sladkost. Všechny děti slíbily, že budou hodné. Nezbývá tedy než doufat, že Kniha hříšníku zůstane příští rok prázdná. Děkujeme všem, kteří se na tomto předvánočním dni podíleli.

Mgr. Markéta Sára Pokorná

… školou chodil Mikuláš…
… školou chodil Mikuláš…
… školou chodil Mikuláš…
… školou chodil Mikuláš…
… školou chodil Mikuláš…
… školou chodil Mikuláš…
… školou chodil Mikuláš…
… školou chodil Mikuláš…