Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Děti dětem aneb sedmáci pro přípravnou třídu

Děti dětem aneb sedmáci pro přípravnou tříduV rámci projektu „Děti dětem“ se v tomto školním roce setkávají obě třídy předškoláků se třídou 7. C. K prvnímu setkání již došlo, ale zpráva musela vyčkat, až bude po Vánočním jarmarku. Proč? Hned se vše dozvíte. Sedmáci totiž byli nápomocni při vytváření andělů, kteří se stali trhákem na Vánočním jarmarku. Jaké by to bylo překvapení, kdybychom napsali o akci dříve! Připojujeme i pár fotografií, které dokreslují tvůrčí atmosféru.

Už se všichni těšíme na další setkání.

Předškoláci, sedmáci a paní učitelky třídní: Mgr. Marušková, Mgr. Pexová, Mgr. Zimová

Děti dětem aneb sedmáci pro přípravnou třídu
Děti dětem aneb sedmáci pro přípravnou třídu
Děti dětem aneb sedmáci pro přípravnou třídu
Děti dětem aneb sedmáci pro přípravnou třídu