Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Velikonoční jarmark se blíží!

Velikonoční jarmark se blíží!Datum konání:
4.4.2023

Milí žáci a žákyně, rodiče a přátelé naší školy!

Srdečně Vás zveme na tradiční Velikonoční jarmark, který se uskuteční již zítra od 15h před hlavním vchodem do školy. Jako každý rok se můžete těšit na mnoho originálních výrobků z velikonoční tématikou, které pocházejí z dílen vašich šikovných dětí. Stejně tak se budeme moci občerstvit a poslechnout si i malou hudební ukázku nadačního fondu Harmonie, který nám zahraje od 15:30 ve vnitřních prostorech školy u Ámose. >Naši šikovní žáci, kteří vás budou obsluhovat u stánků, vám  cestu rádi ukáží.

V případě deštivého počasí celá akce proběhne uvnitř školy.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Velikonoční jarmark se blíží!