Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Vycházka do Holyně

Vycházka do HolyněNáš družinový vycházkový seriál pokračoval dnešním dopoledním (středa 26. června) vydařeným výletem do nedaleké Holyně.

Cesta vedla převážně stinnými lesními pěšinami, a tak i navzdory slunečnému letnímu počasí ubíhala velice příjemně. Na rozcestí v blízkosti obilného pole jsme udělali první krátkou občerstvovací i poznávací přestávku a potom jsme něco na zub odnesli i do blízkého lesního krmelce. Lesní pěšinka se změnila na širší kamenitou cestu a na ní jsme objevili malého slepýše. Později byla k vidění i čilá žába, ale ta kvapně odskočila z dlaně paní vychovatelky. Nedaleko holyňského nádraží u Dalejského potoka byla další krátká zastávka k osvěžení, ale děti se již nejvíc těšily na vybavené rozlehlé dětské hřiště se spoustou lákavých atrakcí. Pak už zbývala jen cesta domů tramvají.

A hodnocení výletu? Děti daly 10 bodů z 10!