Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Zookoutek Malá Chuchle ŠD

Zookoutek Malá Chuchle ŠD 

V úterý 25.6. děti se školní družinou navštívily lesní zookoutek v Malé Chuchli.

Cesta se nám podařila naplánovat pěkně ve stínu a to se při panujících letních teplotách hodilo. Jako první jsme si prohlédli rysa, který se dětem moc líbil. Potom jsme vystoupali po schodech na prohlídku výběhů pro daňky a muflony. Prošli jsme kolem voliér s opeřenci našich lesů (krkavec, straka, sýček, kavka). Pokračovali jsme kolem výběhu pro lišku, která nebyla vidět, zato cítit ano. Dále jsme viděli majestátné laně, od kterých nás dělily pouze dřevěné kůly ohrady, tak blízko jsme je měli. Posledním obyvatelem zoo, kterého jsme si mohli z blízka prohlédnout, bylo divoké prase. Zbyl nám čas také na lesní hřiště a vydatnou svačinu. Dopoledne všem rychle uběhlo.