Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Vyhodnocení Historicko-geografického kurzu

Vyhodnocení Historicko-geografického kurzuŽáci osmých tříd se na konci dubna zúčastnili Historicko-geografického kurzu. V rámci rozšiřování svých znalostí se seznamovali se svým okolím, fungováním přírody a vývojem krajiny. Vyvrcholením kurzu byl celodenní výlet, který si žáci naplánovali sami. Od svých učitelů získali klíčové body trasy. O těch museli zjistit informace a samozřejmě zvolit vhodnou trasu k jejich propojení. Protože děti raději využívají moderních technologií, bylo pro některé náročnější zorientovat se v klasické mapě a vytvořit i výškový profil cesty. Nakonec se ale podařilo a mohli jsme společně vyrazit na trasu, kterou žáci nejen vytvořili, ale i nás vedli k jednotlivým cílům. Vyzkoušeli si tak, jak by se měl chovat správný vůdce skupiny. Z cesty jsme párkrát i sešli a nastala tak jedinečná možnost vyzkoušet si řešení krizové situace. Sice jsme díky tomu šli o téměř dva kilometry delší cestou, ale naštěstí jsme v pořádku skončili zpět v kempu a kurz jsme slavnostně zakončili táborákem.

Vyhodnocení Historicko-geografického kurzu
Vyhodnocení Historicko-geografického kurzu
Vyhodnocení Historicko-geografického kurzu
Vyhodnocení Historicko-geografického kurzu
Vyhodnocení Historicko-geografického kurzu
Vyhodnocení Historicko-geografického kurzu
Vyhodnocení Historicko-geografického kurzu
Vyhodnocení Historicko-geografického kurzu
Vyhodnocení Historicko-geografického kurzu
Vyhodnocení Historicko-geografického kurzu
Vyhodnocení Historicko-geografického kurzu
Vyhodnocení Historicko-geografického kurzu
Vyhodnocení Historicko-geografického kurzu