Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > ZŠ Barrandov se zúčastnila Veletrhu pracovních příležitostí

ZŠ Barrandov se zúčastnila Veletrhu pracovních příležitostíDatum konání:
25.4.2023

Dne 25.4. 2023 se naše škola zúčastnila již pátého ročníku Veletrhu pracovních příležitostí, který zorganizovala Pedagogická fakulta Karlovy univerzity. Veletrhu se zúčastnilo 50 mateřských, základních a středních škol.

Na veletrhu jsme společně s šikovnými žákyněmi 9. ročníku, Apolenou Geröovou a Natálií Fedošovou, představili naši školu. V živém akademickém prostředí jsme měli možnost si promluvit s mladou generací budoucích učitelek a učitelů, kteří se na povolání pedagogů teprve připravují či se již zdárně blíží k ukončení studia a prvním pracovním zkušenostem ve školství.

ZŠ Barrandov se zúčastnila Veletrhu pracovních příležitostí
ZŠ Barrandov se zúčastnila Veletrhu pracovních příležitostí
ZŠ Barrandov se zúčastnila Veletrhu pracovních příležitostí
ZŠ Barrandov se zúčastnila Veletrhu pracovních příležitostí
ZŠ Barrandov se zúčastnila Veletrhu pracovních příležitostí